Červenec 2012

The Vampire Diaries’ Season 4 Gets An Extra Episode As The Love Triangle Gets Bloody

31. července 2012 v 23:43 | Nina |  News
Za prvé "Vampire Diaries" fanoušci, dovolte my, abych vám řekla dobré zprávy: další epizoda byla přidána do přehlídky Season 4 pořádku, bude mít celkem celkem 23 epizod v letošním roce ve srovnání s loňskými 22. První epizoda bude mít premiéru ve čtvrtek 11 října v 8 večer.

Když sezóna začíná všechny naše Mystic Falls příšery a přátelé jsou v nejistých situacích, ale nic víc, než Elena (Nina Dobrev), kdy začne její přechod na upíra v první epizodě. Ona a Stefan je pro všechny záměry a účely zase dohromady, ale tentokrát jejich setkání je ještě složitější.

Je to bezpečné říci, že upírka Elena nebude na Stefana Salvatora stravy zajíček hned - a vzhledem k tomu, Stefan historie, jeho spotřeba lidské krve rozhodně problémy. "On to nebude mít snadné čas s ním," výkonný producent Julie Plec potvrzuje. "Je to chlapík, který může ve skutečnosti se příliš blízko přiblížit k lidské krvi , aniž by ztratil svou mysl, takže je to jako, že je chlap, který je právě střízlivý, a jeho přítelkyně jen se otočil 21 a chce se stranou. Tam budou určité komplikace v jejich vztahu tak daleko. "

Všichni se moc těšíme na Elenu si pamatovat dva momenty, které Damon (Ian Somerhalder) přiměly, aby zapomněl - oba který byl ve skutečnosti velmi milý, pozitivní scény mezi dvěma znaky.

Vzpomínky vrátí se k ní v první epizodě ve velmi zajímavým způsobem, v jistém smyslu, bude s nimi spojená, jako by se to dělo znovu. Bude mít rozhovor s Damonem o tom hned. Neočekávejte, že ty věci mít okamžitý drastický dopad na její city k němu, ačkoli. Když jsme se ptali, zda Plec chvíle bude mít hluboký dopad na pohledu Elena na Damona, řekla, že by bylo jemnější.

"Je to spíš jen bonus, že je upír. Pro Elenu otočit a být jako "Oh, změnil jsem názor, že jsem k dispozici všechny údaje!" By bylo šílené. Ona to není doslovná, a to by bylo opravdu smutné pro Stefana, "Plec říká.

Co to udělá, je pomoci Eleně mít úplnější a přesnější pohled na jejího přítele. Fanoušci, kteří chtějí Damona a Elenu se dostat spolu byli frustrováni její pokračující podceňování jeho charakteru v celé sezóně, a nové vzpomínky na sladké chvilky může vést k pozitivnímu obratu v tomto oddělení.

"Pokud se podíváte na maratonu Damon / Elena přátelství a vztahu, tak hodně z jejich konfliktu je založen na skutečnosti, že stále věří, že je více sobecký, než ve skutečnosti je, a více nenávistné, než ve skutečnosti je, a další osoby samostatně výdělečně destruktivní, než ve skutečnosti je, "Plec souhlasí. "Tyto vzpomínky si přidal do svého slovníku znalostí Damon, a vzhledem k tomu, jak blízko jsou, v tomto bodě je důležité, že ví o něm všechno."

Jako vždy, Damon a Elena vztah vyvíjet v této sezoně - to pomalé vypalování je samozřejmě to, co dělá to tak zajímavé sledovat. Do té doby bude muset Damon nového přítele sdílet jeho bourbon se na Mystic Grill - a navzdory pověstem, to rozhodně nebude Tyler.

Avatar 01

31. července 2012 v 23:12 | Nina |  Grapfic
Dnes jsem vytvořila několik avatárů z první serie prvního dílu :)

TVD Season 1 > 1.01 Pilot

31. července 2012 v 12:27 | Nina |  STILLS
Eleně to tu moc sluší :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

Layoutek 02

31. července 2012 v 11:56 | Nina |  Layouts
Tak je tu druhý layoutek,tentokrát s Damonem,Stefanem a Elenou.Fotky jsou ze 3 a 1 serie :)
S layoutkem jsem spokojená i když se mi nelíbí trošku to nastavení,ale jinač to ujde..
imagebam.com

2012 > Fashion Magazine - September-new fotka

31. července 2012 v 11:34 | Nina |  Magazines & Scans
Nina je na obálce zářijovém vydání Fashion,kanadský časopis.
Je tu překrásná,strašně moc sluší :).Jinač první fotka na titulní stránce jak je Nina najdete zde-http://loves-nina.blog.cz/1207/2012-fashion-magazine-september#pridat-komentar
imagebam.com

Nina Dobrev a Ian Somerhalder jsou šíleně zamilovaní , ale na rozdíl od Miley Cyrus a Liama Hemswortha , nejsou v závodě k oltáři .
" Nakonec se chystám oženit a mít rodinu , ale ne v dohledné době , " Vampire Diaries herečka Dobrev , 23, říká v zářijovém vydání časopisu FASHION Kanady. "Já nebudu tahat Miley ."

( V lednu 2012 , několik britských bulvárů tvrdí Somerhalder , 33 , žádal její costar o ruku. " Není tam žádná pravda k tomuto bodu vůbec, " Dobrev je zástupce řekl US Weekly v té době. "Nebyl žádný návrh ." dva z nich byly spojeny od roku 2010. )

Jejich postoj k manželství není jediná věc, která spojuje Cyrus a Dobrev k sobě : zatímco Cyrus je často fotografována výstředně, 90s -inspirovala oděv, Dobrev obleče sofistikovanější vzhled od Donna Karan, Elie Saab a Monique Lhuillier . Chcete-li vytvořit nezapomenutelné okamžiky červeného koberce - stejně jako v roce 2011 Primetime Emmy Awards - Dobrev pracuje se stylistkou Ilaria Urbinati .

" Potřebovala jsem spolupracovníka ne diktátora . Někdo, kdo by mi snad rozuměl . Když se chystáte na červený koberec, musíte mít skvělý tým a vy budete muset zajistit, aby všichni dávali pozor na každý detail , " říká Dobrev na módu. " Pokud nejsou . . . Joan Riversová bude. "

2012 > Fashion Magazine - September

30. července 2012 v 18:15 | Nina |  Magazines & Scans
Nina se vztahuje na zářijovém vydání módního magazínu.Je tam nádherná :)

imagebam.com

JANUARY 14TH - Nina's 23rd Birthday Bash

30. července 2012 v 13:47 Appeararences & Events
Je tu překrásná a ten dort je úžasný ;-)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

JANUARY 11TH - 2012 People's Choice Awards

30. července 2012 v 13:34 | Nina |  Appeararences & Events
Moc slušelo,krásně se usmívá :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Layoutek 01

29. července 2012 v 13:41 | Nina |  Layouts
Nový layoutek s Ninou je tu od založení blogu tudíš od 27.7.
Mě se líbí i když by mohl být víc letní :D,ale neodolala jsem těmto krásným fotkám,kde ji to nesmírn moc sluší a taky na nich má úžasný účes ;-)
imagebam.com