Srpen 2012

Layoutek 03

13. srpna 2012 v 17:17 | Nina |  Layouts
Tak je tu nový layoutek,chtělo to už změnu ;-) jak se vám líbí?
imagebam.com

M William-Paul 2006

11. srpna 2012 v 12:04 | Nina |  Photoshoots
zajimavý photoshoot,sluší
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

J White 2012

10. srpna 2012 v 13:59 | Nina |  Photoshoots
S dvou celovečerních filmů a vysoce oceňovaných televizních seriálů , Nina si vezme sousto z Hollywoodu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Ačkoliv je stále těžší odolat Vampire Diaries , který měl premiéru nejúspěšnější v historii CW sítě , je plná lákadel pro nesporné . Jak přehlídka je pozoruhodné hvězdy , ona má za sebou dlouhou cestu , protože hrála dospívající mámu na Degrassi : Další generace . Dobrev hraje dvě zřetelně odlišné znaky na show- dobrý -girl -next -door Elena a její zlé Doppelganger, pomsta -hladový upír Katherine . " Je to opravdová herečka na Boot Camp pro mě," říká. "Jednou se s tím budu moci dělat cokoliv a všechno. Mám pocit, že jsem udělala všechno co si jen dokážete představit na jedné show- akční, drama, komedie. Dokonce musím udělat spoustu kousků . Musím se emocionálně dostat na místo . "

" Nakonec se chystám oženit a mít rodinu , ale ne v dohledné době . Já nebudu tahat jako Miley . "

Diary 02

10. srpna 2012 v 13:43 | Nina |  Admin
Ahojky tak včera už jsem přijela z oslavan,bylo to tam úžasné..nádherná příroda,všechno bylo moc fajn,chodím i s new klukem z tama :).Ted to budou tř dny a včera jak jsem odjížděla mi koupil stříbrný řetízek(nádherný) a úžasného plyšáčka(pejska) je to zlatíčko a měla bych tam zas někdy jet,ale nevím kdy přesně asi za týden možná za dva...A dnes mám v plánu něco málo přidat a oběhnout vás :)

Diary 01

1. srpna 2012 v 23:31 | Nina |  Admin
Ahojky takže co se týče zítřka tak vám chci oznámit,že tu zítra nebudu budu týden v Oslavanech,jedu tam se svou sestřenkou za její mamkou,jelikož ona je tu na prázkách a musí už jet domů tak pojedu s ní verča mi to dovolila to je její mamka jsem zvyklá ji říkat jménem a i ji je to takhle příjemnější,už se na mě těší a já na ni taky,si to užijem tam pořádně a navíc tam přijede i má starší sestra takže super :),No a taky budu verču stříhat,sestřence budu dělat nějaké účesy takže to bude paráda :).Ale zas nevím jak to bude s obíháním,jelikož nevím jak se tam ostatnu jako net maj ale zas nebudu na něm tak často,hci si to s něma pořádně užít skrátka trávit s něma čas,ale zastavím se tu někdy a oběhnu vás :).tak jen aby jste věděli.No nic budu už muset končit,chci se ještě vykoupat a taky budu muset jít spát jelikož vstávám brzo.tak už vám popřeji dobrou noc a hezky se vyspěte :)


Videos: The Vampire Diaries Cast Wins & Nina Dobrev Presents at #TCAs

1. srpna 2012 v 10:32 | Nina |  News
tak bohužel mi sem nejde vložit video tak dávám aspoň odkazy.V prvním videu dostavají cenu jak Ian,Nina tak ostatní z herců ;-)
Ve druhém videu je Nina kde prezentuje písničky,a vyhrává samozřejmě úžasná Selena Gomez což ne jen Seleně ale i hercům z TVD moc gratuluji :)