Magazines & Scans

2012 > Fashion Magazine - September-new fotka

31. července 2012 v 11:34 | Nina
Nina je na obálce zářijovém vydání Fashion,kanadský časopis.
Je tu překrásná,strašně moc sluší :).Jinač první fotka na titulní stránce jak je Nina najdete zde-http://loves-nina.blog.cz/1207/2012-fashion-magazine-september#pridat-komentar
imagebam.com

Nina Dobrev a Ian Somerhalder jsou šíleně zamilovaní , ale na rozdíl od Miley Cyrus a Liama Hemswortha , nejsou v závodě k oltáři .
" Nakonec se chystám oženit a mít rodinu , ale ne v dohledné době , " Vampire Diaries herečka Dobrev , 23, říká v zářijovém vydání časopisu FASHION Kanady. "Já nebudu tahat Miley ."

( V lednu 2012 , několik britských bulvárů tvrdí Somerhalder , 33 , žádal její costar o ruku. " Není tam žádná pravda k tomuto bodu vůbec, " Dobrev je zástupce řekl US Weekly v té době. "Nebyl žádný návrh ." dva z nich byly spojeny od roku 2010. )

Jejich postoj k manželství není jediná věc, která spojuje Cyrus a Dobrev k sobě : zatímco Cyrus je často fotografována výstředně, 90s -inspirovala oděv, Dobrev obleče sofistikovanější vzhled od Donna Karan, Elie Saab a Monique Lhuillier . Chcete-li vytvořit nezapomenutelné okamžiky červeného koberce - stejně jako v roce 2011 Primetime Emmy Awards - Dobrev pracuje se stylistkou Ilaria Urbinati .

" Potřebovala jsem spolupracovníka ne diktátora . Někdo, kdo by mi snad rozuměl . Když se chystáte na červený koberec, musíte mít skvělý tým a vy budete muset zajistit, aby všichni dávali pozor na každý detail , " říká Dobrev na módu. " Pokud nejsou . . . Joan Riversová bude. "

2012 > Fashion Magazine - September

30. července 2012 v 18:15 | Nina
Nina se vztahuje na zářijovém vydání módního magazínu.Je tam nádherná :)

imagebam.com
 
 

Reklama