News

Videos: The Vampire Diaries Cast Wins & Nina Dobrev Presents at #TCAs

1. srpna 2012 v 10:32 | Nina
tak bohužel mi sem nejde vložit video tak dávám aspoň odkazy.V prvním videu dostavají cenu jak Ian,Nina tak ostatní z herců ;-)
Ve druhém videu je Nina kde prezentuje písničky,a vyhrává samozřejmě úžasná Selena Gomez což ne jen Seleně ale i hercům z TVD moc gratuluji :)

The Vampire Diaries’ Season 4 Gets An Extra Episode As The Love Triangle Gets Bloody

31. července 2012 v 23:43 | Nina
Za prvé "Vampire Diaries" fanoušci, dovolte my, abych vám řekla dobré zprávy: další epizoda byla přidána do přehlídky Season 4 pořádku, bude mít celkem celkem 23 epizod v letošním roce ve srovnání s loňskými 22. První epizoda bude mít premiéru ve čtvrtek 11 října v 8 večer.

Když sezóna začíná všechny naše Mystic Falls příšery a přátelé jsou v nejistých situacích, ale nic víc, než Elena (Nina Dobrev), kdy začne její přechod na upíra v první epizodě. Ona a Stefan je pro všechny záměry a účely zase dohromady, ale tentokrát jejich setkání je ještě složitější.

Je to bezpečné říci, že upírka Elena nebude na Stefana Salvatora stravy zajíček hned - a vzhledem k tomu, Stefan historie, jeho spotřeba lidské krve rozhodně problémy. "On to nebude mít snadné čas s ním," výkonný producent Julie Plec potvrzuje. "Je to chlapík, který může ve skutečnosti se příliš blízko přiblížit k lidské krvi , aniž by ztratil svou mysl, takže je to jako, že je chlap, který je právě střízlivý, a jeho přítelkyně jen se otočil 21 a chce se stranou. Tam budou určité komplikace v jejich vztahu tak daleko. "

Všichni se moc těšíme na Elenu si pamatovat dva momenty, které Damon (Ian Somerhalder) přiměly, aby zapomněl - oba který byl ve skutečnosti velmi milý, pozitivní scény mezi dvěma znaky.

Vzpomínky vrátí se k ní v první epizodě ve velmi zajímavým způsobem, v jistém smyslu, bude s nimi spojená, jako by se to dělo znovu. Bude mít rozhovor s Damonem o tom hned. Neočekávejte, že ty věci mít okamžitý drastický dopad na její city k němu, ačkoli. Když jsme se ptali, zda Plec chvíle bude mít hluboký dopad na pohledu Elena na Damona, řekla, že by bylo jemnější.

"Je to spíš jen bonus, že je upír. Pro Elenu otočit a být jako "Oh, změnil jsem názor, že jsem k dispozici všechny údaje!" By bylo šílené. Ona to není doslovná, a to by bylo opravdu smutné pro Stefana, "Plec říká.

Co to udělá, je pomoci Eleně mít úplnější a přesnější pohled na jejího přítele. Fanoušci, kteří chtějí Damona a Elenu se dostat spolu byli frustrováni její pokračující podceňování jeho charakteru v celé sezóně, a nové vzpomínky na sladké chvilky může vést k pozitivnímu obratu v tomto oddělení.

"Pokud se podíváte na maratonu Damon / Elena přátelství a vztahu, tak hodně z jejich konfliktu je založen na skutečnosti, že stále věří, že je více sobecký, než ve skutečnosti je, a více nenávistné, než ve skutečnosti je, a další osoby samostatně výdělečně destruktivní, než ve skutečnosti je, "Plec souhlasí. "Tyto vzpomínky si přidal do svého slovníku znalostí Damon, a vzhledem k tomu, jak blízko jsou, v tomto bodě je důležité, že ví o něm všechno."

Jako vždy, Damon a Elena vztah vyvíjet v této sezoně - to pomalé vypalování je samozřejmě to, co dělá to tak zajímavé sledovat. Do té doby bude muset Damon nového přítele sdílet jeho bourbon se na Mystic Grill - a navzdory pověstem, to rozhodně nebude Tyler.
 
 

Reklama